Yo a Yo

Podzim plný zábavy na TUTY TV

Máme pro vás natuty pořádnou dávku zábavy v podobě skvělých animáků! Na co se můžete vy a vaše děti tento podzim těšit?

Winx club

Celý život věřila na víly a v šestnácti letech se Bloom sen naplnil. Zjišťuje, že je poslední vílou na Zemi a nastupuje na střední školu pro víly v kouzelé zemi Alfia. Bloom, Stella, Flora, Aisha, Tecna a Musa žijí své běžné životy na Magixu – jejich lásky, hádky a momenty silného přátelství. Nicméně, pokud je zapotřebí, mohou se změnit v super hrdinky, připravené porazit zlo a zachránit toho, kdo je v nebezpečí. Každá víla má specifické síly spojené s kouzelnými elementy.

Winx club čeká spousta životních zkoušek a jen společně to můžou všechno zvládnout! Seriál můžete sledovat každý den v 6:30 nebo v 16:00 hodin na TUTY TV.

A jak se povede vílám v prostředí talentové reality show ve světě lidí? To zjistíte ve World of Winx každý víkend od 8:30 a od 17:00 hodin na TUTY TV!

YOYO

Nerozlučná dvojčata Yo a Yo přitahují jeden malér za druhým! Do všeho jdou společně – třeba i do neštovic! Společně s jejich průvodcem pejskem Ragem se dostávají do víru dobrodružství a nekonečné legrace. Pojďte s nimi do kouzelného světa i vy! Dvojčata Yo a Yo a jejich psí kamarád Ragoo vás pobaví každý den v 9:30 hodin na TUTY TV!

 

Total 3 Votes
3

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

  • animáky
  • tuty tv
  • zábava
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *