Soutěžte s TUTY TV a vyhrajte Maxe Kostkožrouta!

Právě dnes, na velikonoční pondělí, jsme odstartovali velkou fotosoutěž TUTY o nejlepší jarní fotku! Posílejte nám snímky svých dětiček s jarní tematikou a můžete pro svého mrňouska vyhrát Maxe Kostkožrouta od Cobi!

Děti na rozkvetlé zahradě, s králíčky nebo kuřátky, s velikonočními vajíčky a pomlázkou… Buďte kreativní a zkuste vymyslet co nejzajímavější a nejoriginálnější jarní fotku svých ratolestí! Pak už stačí jít na facebook TUTY TV a do neděle 8. 4. nám poslat snímek do zprávy.
U nás v televizi z došlých obrázků vybereme nejlepších 20 až 30 fotek, které získají jarní výzdobu, jako jsou třeba roztomilá zaječí ouška, kočičí čumáčky, rozkvetlé barevné kytičky a další. Od 12. do 22. 4. tyto vybrané fotografie zveřejníme na facebooku a budou sbírat „to se mi líbí“ . Kdo jich získá nejvíce, ten vyhraje hlavní cenu!

Co můžete vyhrát?

Kdo získá u své fotografie nejvíc liků, získá super hračku Max Kostkožrout od Cobi , se kterým se pro mrňousky stane z úklidu ohromná zábava! Max totiž žere kostky stavebnic a je neustále hladový! Podívejte se na unboxing, ve kterém vám Lea z TUTY TV ukáže, jak tahle hračka funbuje…

 

Moc se těšíme na vaše příspěvky a držíme palce!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

  • soutěž
  • tuty tv
  • zábava
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *