Fešák Píno vystoupí na Family TUTY Day!

Už příští víkend se můžete těšit na skvělý program na Family TUTY Day – 23. září nezapomeňte dorazit na Czech Truck Show Brno 2018, kde vás na TUTY Stage čeká spousta zábavy. A přijde i Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa!

Zábava pro celou rodinu – to je Czech Truck Show Brno 2018! Od 21. do 23. září se bude konat skvělá akce, kde uvidíte trucky z celé Evropy a v neděli vás čeká na TUTY stage skvělý program pro malé i velké návštěvníky. Těšte se na animační programy, trenažéry závodních aut a tahačů, skákací hrady, taneční vystoupení, fotokoutky, ale také super vystoupení Fešáka Pína a jeho nerozlučné parťačky Bóni BON Bóni!

 

Kdo je Fešák Píno a Bóňa BON Bóňa?

Kamarád bez hranic Fešák Píno a hvězda mezi bonbóny Bóňa BON Bóňa tvoří nerozlučnou dvojku!

Fešák Píno (herec a zpěvák Josef Bača) má pořád dobrou náladu, rád skotačí s dětmi a miluje smích a zábavu! Malí fešáci a fešandy si s ním mohou zatrsat na veselé písničky, zasmějí se, ale také se poučí…

Jeho kámoška Bóňa BON Bóňa (herečka a tanečnice Petra Mošovská) miluje pohyb a hlavně tanec! A také bonbóny všech příchutí a velikostí, kterých má pro své dětské kamarády vždy dostatek.

Jejich hudebně zábavná show je navíc plná efektů, krásných odměn a dárků. Provází ji písničky, které jsou součástí 1. oficiálního CD Fešáka Pína – Bambilión, a druhého chystaného CD, které skládá přední český hudební skladatel a producent Viktor Dyk. Více se dozvíte na www.fesakpino.cz.

Kdy uvidíte Fešáka Pína na TUTY Stage?

Na Fešáka Pína se můžete těšit v neděli 23. září na TUTY Stage, kde uvidíte tato vystoupení:

10:00 * Fešák Píno a Roztančené kulišárny
12:00 * Vysmáté Vylomeniny Fešáka Pína
15:00 * Fešák Píno, Bóňa BON Bóňa a jejich Veselé skotačení

Těšíme se na vás už příští víkend na Czech Truck Show Brno 2018!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

  • family tuty day
  • zábava
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *