Dobrou chuť s TUTY TV!

Blíží se čas oběda a vy potřebujete ukuchtit něco dobrého, ale váš malý špuntík se vám stále plete pod nohama? Pusťte mu na TUTY TV blok skvělých animovaných pohádek! Prozradíme vám, co vašeho mrňouska zaručeně zabaví!

YoYo

Seriál vypráví o nerozlučných dvojčatech Yo a Yo, která prožívají dobrodružství se svým mluvícím pejskem Ragem! Díky své úžasné představivosti se sourozenci dokážou přenést do imaginárních světů, kde každé své dobrodružství mohou vyřešit jen tím, že táhnou za jeden provaz.

Gumový medvídek a jeho přátelé

S touhle partičkou si užijete legraci a také spoustu hudby! Gumový medvídek bydlí s chameleonem Harrym a jejich sousedkou je kočička Kala. Gummy rád zpívá a tančí, Harry je šikovný vynálezce a počítačový mág a Kala je začínající ninja. Společně zažívají spoustu bláznivých dobrodružství, jejichž základem je hudba a Harryho technické vychytávky.

Jak TUTY TV naladíte?

Naladíte nás pomocí antény, satelitu se službou Skylink, IPTV, telky od UPC, nebo jiného poskytovatele. A nebo na našem webu http://www.tuty.tv/zive. Další informace najdete tady http://tuty.tv/magazin/nalad-se. Sledujte nás na Instagramu http://www.instagram.com/tutytv/ a Facebooku http://www.facebook.com/tvtuty, kde zveřejňujeme zajímavý obsah, co vysíláme v televizi a nebo soutěžíme o spoustu super věciček. Těšíme se na vás také na http://www.tuty.tv.

 

Total 1 Votes
1

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

  • animáky
  • tuty tv
  • zábava
  • Zapoj se do diskuze!

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *